KL32TE033J
KOA

RoHS Status:N/A
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st40038276
Date Code:00
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | 1210 |
| Current Rating | 450 mA |
| DC Resistance (DCR) | 240 mΩ |
| Frequency | 100 MHz |
| Inductance | 33 nH |
| Max DC Current | 450 mA |
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 1,015
MOQ:300
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 300 - 2,999 | $0.309 | |
| 3,000 - 14,999 | $0.301 | |
| 15,000 - 29,999 | $0.295 | |
| 30,000 - 149,999 | $0.292 | |
| 150,000 - 299,999 | $0.291 | |
| 300,000 - 599,999 | $0.29 | |
| 600,000 - | $0.29 | |
| - | - | |



