LQW15AN22NJ00D
MURATA

RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st39506885
Date Code:06
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQW15 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 310mA |
| Inductance | 22 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 4GHz |
| Q @ Freq | 25 @ 250MHz |
| DC Resistance (DCR) | 300mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.024"W(1.00mm x 0.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 7,290
MOQ:300
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 300 - 2,999 | $0.309 | |
| 3,000 - 14,999 | $0.301 | |
| 15,000 - 29,999 | $0.295 | |
| 30,000 - 149,999 | $0.292 | |
| 150,000 - 299,999 | $0.291 | |
| 300,000 - 599,999 | $0.29 | |
| 600,000 - | $0.29 | |
| - | - | |



