LT3757AEMSE#TRPBF
ANALOG DEVICES

RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st69006490
Date Code:22
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Frequency | 1 MHz |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 10 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Schedule B | 8542390000 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 49
MOQ:7
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 7 - 69 | $14.134 | |
| 70 - 349 | $13.894 | |
| 350 - 699 | $13.52 | |
| 700 - 3,499 | $13.445 | |
| 3,500 - 6,999 | $13.413 | |
| 7,000 - 13,999 | $13.389 | |
| 14,000 - 27,999 | $13.361 | |
| 28,000 - | $13.341 | |



