TEN 8-1211
TRACO POWER
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st74880965
Date Code:21+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แหล่งจ่ายไฟที่ติดตั้งบนบอร์ด DC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TEN 8 |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Voltage - Input (Min) | 9V |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Current - Output (Max) | 1.5A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 83% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Features | Remote On/Off, OCP, SCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.26"L x 0.80"W x 0.40"H(32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 371
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $56.729 |
| 10 - 49 | $53.93 |
| 50 - 99 | $52.997 |
| 100 - 499 | $52.53 |
| 500 - 999 | $52.25 |
| 1,000 - 1,999 | $51.69 |
| 2,000 - 3,999 | $51.41 |
| 4,000 - | $51.317 |




