ZWS50B-15
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | ZWS-B |
| Type | Open frame |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 52.5W |
| Efficiency | 87% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 60°C |
| Mounting Type | オープンフレーム (基板) |
| Size / Dimension | 60mm×36mm×162mm |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



