ZWS10B-5/A
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | ZWS10B (10W) |
| Type | Open frame |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 10W |
| Efficiency | 77% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | シャーシ付き (ユニット) |
| Size / Dimension | 4.14"L x 1.97"W x 0.83"H(105.1mm x 50.0mm x 21.0mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



