VS75E-5
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | VS-E (150W) |
| Type | Open frame |
| Voltage - Input | 85 ~ 132VAC |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Voltage - Output 2 | 5V |
| Voltage - Output 3 | 5V |
| Voltage - Output 4 | 5V |
| Voltage - Output 6 | 5V |
| Voltage - Isolation | 2kV |
| Current - Output 1 | 15A |
| Number of Outputs | 6 |
| Power (Watts) | 75W |
| Efficiency | 85% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | 5.91"L x 1.97"W x 1.14"H(150.1mm x 50.0mm x 29.0mm) |
| Approval Agency | CE, cURus |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



