RWS150B-24/DIN
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | RWS-B/DIN |
| Type | DIN rail |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 156W |
| Efficiency | 89% |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 70°C |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | DIN rail |
| Size / Dimension | 5.04"L x 3.70"W x 1.61"H(128.0mm x 94.0mm x 41.0mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



