RTHC-5060
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | EN, UL |
| Current | 60 A |
| Current Rating | 60 A |
| DC Resistance (DCR) | 10 mΩ |
| Frequency | 60 Hz |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Current Rating | 60 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | Terminal Block |
| Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Weight | 2.267962 kg |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



