RTHC-5010
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | EN, UL |
| China RoHS | Non-Compliant |
| Current | 10 A |
| Current Rating | 10 A |
| DC Resistance (DCR) | 120 mΩ |
| Frequency | 60 Hz |
| Height | 120 mm |
| Insulation Resistance | 100 MΩ |
| Introduction Date | 2007-12-19 |
| Leakage Current | 5 mA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 8 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | CURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 8 months ago) |
| Max Current Rating | 10 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Termination | Terminal Block |
| Voltage Rating | 500 V |
| Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Voltage Rating (DC) | 500 V |
| Weight | 820.095005 g |
| Width | 95 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



