RSEN-2006LD
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CSA, EN, UL |
| Current | 6 A |
| Current Rating | 6 A |
| DC Resistance (DCR) | 110 mΩ |
| Leakage Current | 10 µA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 7 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | CURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 7 months ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | DIN Rail |
| Termination | Terminal Block |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Weight | 259.999997 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



