KWS25A-15
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แหล่งจ่ายไฟที่ติดตั้งบนบอร์ด AC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | KWS-A (25W) |
| Type | Enclosed |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC, 120 ~ 370VDC |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Current - Output (Max) | 1.7A |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 25 W |
| Efficiency | 87% |
| Product Overview | AC/DC CONVERTER 15V 25W |
| Features | Universal Input |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | L2.50" x W1.00" x H1.14" (63.5mm x 25.4mm x 29.0mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



