KWS5A-12
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แหล่งจ่ายไฟที่ติดตั้งบนบอร์ด AC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | KWS-A (5W) |
| Type | Enclosed |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC, 120 ~ 370VDC |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Current - Output (Max) | 450mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 5 W |
| Efficiency | 75% |
| Product Overview | AC/DC CONVERTER 12V 5W |
| Features | Universal Input |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | L1.50" x W1.00" x H0.85" (38.1mm x 25.4mm x 21.5mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



