HWS1000-5
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | HWS (1000W) |
| Type | With cover |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 200A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 1000W |
| Efficiency | 78% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | 9.45"L x 5.00"W x 3.25"H(240.0mm x 127.0mm x 82.6mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



