HWS80A-48/A
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | HWS-A |
| Type | Unit |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 48V |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 81.6W |
| Efficiency | 89% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C |
| Mounting Type | シャーシ付き (ユニット) |
| Size / Dimension | 82mm×33mm×160mm |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



