HWS50A-15/A
TDK-LAMBDA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | HWS-A (50W) |
| Type | With cover |
| Voltage - Input | 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 4.3A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 50W |
| Efficiency | 81% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | Industrial, ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | L4.72" x W1.04" x H3.23" (119.9mm x 26.4mm x 82.0mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.




