GXE600-24
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | GXE600 (600W) |
| Type | Open frame |
| Voltage - Input | 85 ~ 264VAC |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Voltage - Isolation | 4kV |
| Current - Output 1 | 25A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 600W |
| Efficiency | 95% |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 70°C |
| Applications | ITE (commercial), Medical |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | 10.00"L x 5.00"W x 1.61"H(254.0mm x 127.0mm x 41.0mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



