CCG30-48-12S
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แหล่งจ่ายไฟที่ติดตั้งบนบอร์ด DC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | CCG30 (30W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 76V |
| Voltage - Input (Min) | 18V |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Current - Output (Max) | 2.5A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 90% |
| Control Features | Enable, Active Low |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Features | Adjustable Output, Remote On/Off, OCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.00"L x 1.00"W x 0.39"H(25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) |
| Standard Number | 62368-1 |
| Approval Agency | IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



