CC1R5-4812DR-E
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | แหล่งจ่ายไฟที่ติดตั้งบนบอร์ด DC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | CC-E (1.5W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 76V |
| Voltage - Input (Min) | 36V |
| Voltage - Output 1 | 12 ~ 15V |
| Voltage - Output 2 | -12 ~ -15V |
| Current - Output (Max) | 60mA, 60mA |
| Number of Outputs | 2 |
| Efficiency | 79% |
| Control Features | Enable, Active Low |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.65"L x 0.65"W x 0.35"H(16.5mm x 16.6mm x 8.8mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



