PCM1772PW
Texas Instruments
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี ADC/DAC specific usage |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Type | DAC/Audio |
| Voltage - Supply | 1.6V ~ 3.6V |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Sampling Rate (Per Second) | 50k |
| Number of Channels | 1 |
| Data Interface | I2S |
| Resolution (Bits) | 24 b |
| Product Overview | IC DAC/AUDIO 24BIT 50K 16TSSOP |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 85°C |
| Applications | Catalog |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



