UMK107B7103KAHT
TAIYO YUDEN

เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | M |
| Capacitance | 10000 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 7,172
MOQ:7,172
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 7,172 - 71,719 | $0.008 |
| 71,720 - 358,599 | $0.008 |
| 358,600 - 717,199 | $0.007 |
| 717,200 - 3,585,999 | $0.007 |
| 3,586,000 - 7,171,999 | $0.007 |
| 7,172,000 - 14,343,999 | $0.007 |
| 14,344,000 - | $0.007 |
| - | - |




