LTR18EZPFLR130
ROHM

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 0612 |
| Composition | Thick Film |
| Height | 680 µm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 1 W |
| Resistance | 130 mΩ |
| Temperature Coefficient | 150 ppm/°C |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 7,166
MOQ:620
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 620 - 6,199 | $0.08 |
| 6,200 - 30,999 | $0.077 |
| 31,000 - 61,999 | $0.072 |
| 62,000 - 309,999 | $0.072 |
| 310,000 - 619,999 | $0.072 |
| 620,000 - 1,239,999 | $0.071 |
| 1,240,000 - | $0.071 |
| - | - |



