CF1/4C471J
KOA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st74831319
Date Code:20+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Carbon Film |
| Diameter | 2.3 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 470 Ω |
| Schedule B | 8533100070, 8533100070|8533100070|8533100070|8533100070|8533100070|8533100070|8533100070|8533100070|8533100070|8533100070|8533100070|8533100070|8533100070|8533100070|8533100070|8533100070|8533100070|8533100070|8533100070|8533100070|8533100070|8533100070|8533100070|85 |
| Temperature Coefficient | 350 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 300 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 55
MOQ:55
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 55 - 549 | $2.738 |
| 550 - 2,749 | $2.692 |
| 2,750 - 5,499 | $2.664 |
| 5,500 - 27,499 | $2.655 |
| 27,500 - 54,999 | $2.647 |
| 55,000 - | $2.638 |
| - | - |
| - | - |




