R1LP0108ESF-5SI#B1
RENESAS
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st74827385
Date Code:2021
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Memory |
| Manufacturer | RENESAS |
| Memory Type | Volatile |
| Memory Format | SRAM |
| Technology | SRAM |
| Memory Size | 1Mbit |
| Memory Organization | 128K x 8 |
| Access Time | 55 ns |
| Interface | Parallel |
| Supply Voltage | 4.5V ~ 5.5V |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 32-TSOP I |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 60
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $4.696 |
| 5 - 9 | $4.205 |
| 10 - 29 | $3.593 |
| 30 - 49 | $3.185 |
| 50 - 59 | $3.104 |
| 60 - 99 | $3.083 |
| 100 - 199 | $3.043 |
| 200 - | $3.012 |



