GRM32EC81C476KE15L
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS2
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st74827379
Date Code:2021
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 47 μF |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X6S |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.106" (2.70mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 375
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 99 | $0.219 |
| 100 - 299 | $0.2 |
| 300 - 499 | $0.16 |
| 500 - 999 | $0.151 |
| 1,000 - 3,999 | $0.145 |
| 4,000 - 4,999 | $0.141 |
| 5,000 - 9,999 | $0.14 |
| 10,000 - | $0.14 |




