5M160ZT100C5N
ALTERA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | TQFP |
| Height | 1.05 mm |
| Max Frequency | 152 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 1.89 V |
| Memory Size | 1 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Supply Voltage | 1.71 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I/Os | 79 |
| Number of Logic Blocks (LABs) | 8 |
| Number of Logic Elements/Cells | 160 |
| Number of Macrocells | 128 |
| Number of Pins | 100 |
| Operating Supply Current | 25 µA |
| Operating Supply Voltage | 1.8 V |
| Propagation Delay | 7.5 ns |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Speed Grade | 5 |
| Weight | 657.000198 mg |
| Width | 14 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 76
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $13.901 |
| 10 - 49 | $9.432 |
| 50 - 99 | $8.873 |
| 100 - 499 | $8.501 |
| 500 - 999 | $8.427 |
| 1,000 - 1,999 | $8.371 |
| 2,000 - 3,999 | $8.343 |
| 4,000 - | $8.333 |



