TXB0102YZPR
Texas Instruments
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Level translators |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | TXB |
| Channel Type | Bidirectional |
| Translator Type | Voltage level |
| Output Type | 3-state/Non-inverting |
| Voltage - VCCA | 1.2 V ~ 3.6 V |
| Voltage - VCCB | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Channels per Circuit | 2 |
| Number of Circuits | 1 |
| Data Rate | 100Mbps |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C(TA) |
| Features | Automatic Direction Sensing |
| Applications | Standard |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-DSBGA |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,000
MOQ:199
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 199 - 796 | $0.369 |
| 797 - | $0.312 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



