1060455-1
TE CONNECTIVITY
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Body Material | Brass |
| Body Plating | Gold |
| Case/Package | SMB |
| Connector Type | Connector, SMB |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
| Depth | 6.3 mm |
| Dielectric Material | TFE |
| ELV | Compliant |
| Fastening Type | Snap |
| Frequency | 4 GHz |
| Gender | Female |
| Height | 7.5 mm |
| Impedance | 50 Ω |
| Insulation Material | Tetrafluoroethylene |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 day ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 day ago) |
| Max Frequency | 4 GHz |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Number of Contacts | 1 |
| Number of Positions | 1 |
| Orientation | Vertical |
| Outside Diameter | 4.75 mm |
| Packaging | Bulk |
| PCB Mounting Orientation | Vertical |
| Plating | Gold |
| Polarity | Standard |
| Radiation Hardening | No |
| Sealable | No |
| Termination | Snap in, Solder |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 23
MOQ:9
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 9 - | $8.347 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




