043001.5WR
LITTELFUSE
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CSA, UL |
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Composition | Thin Film |
| Current Rating | 1.5 A |
| Depth | 1.52 mm |
| Height | 1.14 mm |
| Introduction Date | 2003-10-08 |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Operating Temperature | -60 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Tape and Reel |
| Ratings | CSA |
| Resistance | 56 mΩ |
| Time to Trip | 2 ms |
| Voltage Rating (AC) | 63 V |
| Voltage Rating (DC) | 63 V |
| Width | 1.524 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3,000
MOQ:94
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 94 - 376 | $0.782 |
| 377 - 1,684 | $0.661 |
| 1,685 - | $0.573 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



