LTC4417CUF#TRPBF
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Ambient Temperature Range High | 70 °C |
| Case/Package | QFN |
| Height | 800 µm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Voltage | 36 V |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Supply Voltage | 2.5 V |
| Nominal Supply Current | 28 µA |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 24 |
| Operating Supply Current | 28 µA |
| Output Current | 14 µA |
| Packaging | Tape and Reel |
| Turn-Off Delay Time | 700 ns |
| Turn-On Delay Time | 1.4 µs |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 472
MOQ:10
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 39 | $7.537 |
| 40 - 112 | $6.204 |
| 113 - | $5.651 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



