LT6656AIDC-3.3#TRMPBF
ANALOG DEVICES
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Reference voltage/Reference |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Reference Type | Series |
| Output Type | Fixed |
| Voltage - Input | 3.8V ~ 18V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3 V |
| Current - Output | 5 mA |
| Current - Supply | 1.5μA |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 30ppmp-p |
| Tolerance | ±0.1% |
| Temperature Coefficient | 10ppm/°C |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 6-DFN(2x2) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 31
MOQ:11
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 11 - | $6.86 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



