RWS600B-5/FO
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | RWS-B (600W) |
| Type | With cover |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 100A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 600W |
| Efficiency | 77% |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | 7.48"L x 4.72"W x 2.40"H(190.0mm x 120.0mm x 61.0mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 3
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $157.059 |
| 10 - 49 | $154.247 |
| 50 - 99 | $153.309 |
| 100 - 499 | $152.841 |
| 500 - 999 | $152.559 |
| 1,000 - 1,999 | $152.238 |
| 2,000 - 3,999 | $151.997 |
| 4,000 - | $151.81 |



