RWS150B-24/DIN
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | RWS-B/DIN |
| Type | DIN rail |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 156W |
| Efficiency | 89% |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 70°C |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | DIN rail |
| Size / Dimension | 5.04"L x 3.70"W x 1.61"H(128.0mm x 94.0mm x 41.0mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 38
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $79.285 |
| 10 - 49 | $76.473 |
| 50 - 99 | $75.536 |
| 100 - 499 | $75.067 |
| 500 - 999 | $74.786 |
| 1,000 - 1,999 | $74.223 |
| 2,000 - 3,999 | $73.942 |
| 4,000 - | $73.848 |



