RTW48-2R1C
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | RTW |
| Type | With cover |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 48V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 2.1A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 100W |
| Efficiency | 88% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 71°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | 6.30"L x 0.98"W x 3.23"H(160.0mm x 25.0mm x 82.0mm) |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 5
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $134.394 |
| 10 - 49 | $131.582 |
| 50 - 99 | $130.644 |
| 100 - 499 | $130.176 |
| 500 - 999 | $129.895 |
| 1,000 - 1,999 | $129.573 |
| 2,000 - 3,999 | $129.332 |
| 4,000 - | $129.145 |



