RTHC-5150
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | EN, UL |
| China RoHS | Non-Compliant |
| Current | 150 A |
| Current Rating | 150 A |
| DC Resistance (DCR) | 6 mΩ |
| Frequency | 60 Hz |
| Height | 232 mm |
| Insulation Resistance | 100 MΩ |
| Introduction Date | 2007-12-19 |
| Leakage Current | 5 mA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 8 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | CURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 8 months ago) |
| Max Current Rating | 150 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount, Flanges |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Termination | Terminal Block |
| Voltage Rating | 500 V |
| Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Voltage Rating (DC) | 500 V |
| Weight | 11.999786 kg |
| Width | 190 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 7
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $1342.672 |
| 10 - 49 | $1339.86 |
| 50 - 99 | $1338.454 |
| 100 - | $1337.104 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



