RTAN-5020D
TDK-LAMBDA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | EN, UL |
| Current | 20 A |
| Current Rating | 20 A |
| DC Resistance (DCR) | 25 mΩ |
| Frequency | 60 Hz |
| Leakage Current | 5 mA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | CURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Max Current Rating | 20 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | DIN Rail |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | Terminal Block |
| Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Voltage Rating (DC) | 500 V |
| Weight | 620.06077 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $104.783 |
| 10 - 49 | $101.971 |
| 50 - 99 | $101.034 |
| 100 - 499 | $100.565 |
| 500 - 999 | $100.284 |
| 1,000 - 1,999 | $99.962 |
| 2,000 - 3,999 | $99.721 |
| 4,000 - | $99.534 |




