RSAL-2001AL
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CSA, EN, UL |
| Current | 1 A |
| Current Rating | 1 A |
| DC Resistance (DCR) | 600 mΩ |
| Depth | 63 mm |
| Frequency | 60 Hz |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 10 µA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | CURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Current Rating | 1 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount , Flanges |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Weight | 40.999988 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 186
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $16.957 |
| 10 - 49 | $13.207 |
| 50 - 99 | $12.457 |
| 100 - 499 | $11.895 |
| 500 - 999 | $11.52 |
| 1,000 - 1,999 | $11.445 |
| 2,000 - 3,999 | $11.389 |
| 4,000 - | $11.361 |



