PH300A280-24
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | แหล่งจ่ายไฟที่ติดตั้งบนบอร์ด DC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | PH-A280 (300W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 425V |
| Voltage - Input (Min) | 200V |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Current - Output (Max) | 12.5A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 90.5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 100°C |
| Features | Remote On/Off, OCP, OVP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.40"L x 2.28"W x 0.50"H(61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 52
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $146.823 |
| 10 - 49 | $144.011 |
| 50 - 99 | $143.074 |
| 100 - 499 | $142.605 |
| 500 - 999 | $142.324 |
| 1,000 - 1,999 | $142.002 |
| 2,000 - 3,999 | $141.761 |
| 4,000 - | $141.574 |



