JWT100-5FF
TDK-LAMBDA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | JWT (100W) |
| Type | Open frame |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Voltage - Output 2 | 15V |
| Voltage - Output 3 | -15V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 13A |
| Number of Outputs | 3 |
| Power (Watts) | 100W |
| Efficiency | 72% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 65°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | 7.99"L x 3.62"W x 1.89"H(203.0mm x 92.0mm x 48.0mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 54
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $127.174 |
| 10 - 49 | $124.362 |
| 50 - 99 | $123.425 |
| 100 - 499 | $122.956 |
| 500 - 999 | $122.675 |
| 1,000 - 1,999 | $122.353 |
| 2,000 - 3,999 | $122.112 |
| 4,000 - | $121.925 |




