I7C4W008A120V-003-R
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | แหล่งจ่ายไฟที่ติดตั้งบนบอร์ด DC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | I7c (300W) |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Voltage - Input (Max) | 53V |
| Voltage - Input (Min) | 9V |
| Voltage - Output 1 | 9.6 ~ 48V |
| Current - Output (Max) | 8A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 96% |
| Control Features | Enable, Active Low |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Features | Adjustable Output, Imon, PGood, Remote On/Off, 同期 |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | Sixteenth Brick |
| Size / Dimension | 1.45"L x 1.34"W x 0.48"L(36.8mm x 34.0mm x 12.2mm) |
| Standard Number | 62368-1; 60950-1 |
| Approval Agency | CE, cURus, IEC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 231
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $66.582 |
| 10 - 49 | $63.77 |
| 50 - 99 | $62.832 |
| 100 - 499 | $62.364 |
| 500 - 999 | $62.083 |
| 1,000 - 1,999 | $61.52 |
| 2,000 - 3,999 | $61.239 |
| 4,000 - | $61.145 |



