HWS150A-48/ME
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | HWS/ME (150W) |
| Type | Open frame |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 48V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 3.3A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 150W |
| Efficiency | 91% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial), Medical |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | 6.30"L x 3.23"W x 1.65"H(160.0mm x 82.0mm x 42.0mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 4
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $80.382 |
| 10 - 49 | $77.57 |
| 50 - 99 | $76.632 |
| 100 - 499 | $76.164 |
| 500 - 999 | $75.883 |
| 1,000 - 1,999 | $75.32 |
| 2,000 - 3,999 | $75.039 |
| 4,000 - | $74.945 |



