HWS100A-24/HD
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | HWS/HD (100W) |
| Type | オープンフレーム, コンフォーマルコーティング |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC, 120 ~ 370VDC |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 4.5A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 108W |
| Efficiency | 89% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 71°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | L6.32" x W1.12" x H3.27" (160.5mm x 28.5mm x 83.0mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 12
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $83.215 |
| 10 - 49 | $80.403 |
| 50 - 99 | $79.466 |
| 100 - 499 | $78.997 |
| 500 - 999 | $78.716 |
| 1,000 - 1,999 | $78.153 |
| 2,000 - 3,999 | $77.872 |
| 4,000 - | $77.778 |



