HFE2500-48/S
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | HFE2500 (2500W) |
| Type | Front end |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 48V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 52A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 2500W |
| Efficiency | 93% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Rack mount |
| Size / Dimension | 12.80"L x 4.21"W x 1.61"H(325.1mm x 106.9mm x 40.9mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 306
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $988.989 |
| 10 - 49 | $986.177 |
| 50 - 99 | $984.771 |
| 100 - | $983.478 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



