EVS36-8R4
TDK-LAMBDA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | EVS (300/600W) |
| Type | With cover |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 36V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 8.4A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 300W |
| Efficiency | 91% |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | 7.09"L x 3.31"W x 1.65"H(180.0mm x 84.0mm x 42.0mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 4
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $151.758 |
| 10 - 49 | $148.946 |
| 50 - 99 | $148.009 |
| 100 - 499 | $147.54 |
| 500 - 999 | $147.259 |
| 1,000 - 1,999 | $146.937 |
| 2,000 - 3,999 | $146.696 |
| 4,000 - | $146.509 |




