DRJ100-24-1/E
TDK-LAMBDA
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | DRJ |
| Type | DIN rail |
| Voltage - Input | 85 ~ 264VAC |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 100.8W |
| Efficiency | 90% |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 70°C |
| Mounting Type | DIN rail |
| Size / Dimension | 75mm×45mm×105mm |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 25
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $102.681 |
| 10 - 49 | $99.869 |
| 50 - 99 | $98.932 |
| 100 - 499 | $98.463 |
| 500 - 999 | $98.182 |
| 1,000 - 1,999 | $97.861 |
| 2,000 - 3,999 | $97.619 |
| 4,000 - | $97.432 |




