CCG1R5-48-12DR
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | แหล่งจ่ายไฟที่ติดตั้งบนบอร์ด DC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | CCG1R5-10 (1.5W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 76V |
| Voltage - Input (Min) | 18V |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Output 2 | -12V |
| Current - Output (Max) | 65mA, 65mA |
| Number of Outputs | 2 |
| Efficiency | 78% |
| Control Features | Enable, Active Low |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 100°C (With Derating) |
| Features | Remote On/Off, OCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.62"L x 0.41"W x 0.45"H(15.7mm x 10.4mm x 11.5mm) |
| Standard Number | 62368-1 |
| Approval Agency | IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 26
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $13.612 |
| 10 - 49 | $9.112 |
| 50 - 99 | $8.55 |
| 100 - 499 | $8.175 |
| 500 - 999 | $8.1 |
| 1,000 - 1,999 | $8.044 |
| 2,000 - 3,999 | $8.016 |
| 4,000 - | $8.006 |



