CC15-2403SRH-E
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | แหล่งจ่ายไฟที่ติดตั้งบนบอร์ด DC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | CC-P-E (15W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Input (Min) | 18V |
| Voltage - Output 1 | 3.3V |
| Current - Output (Max) | 4.5A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 89% |
| Control Features | Enable, Active Low |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Features | Remote On/Off, OCP, OVP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 1.51"L x 1.17"W x 0.27"H(38.4mm x 29.6mm x 6.8mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 83
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $29.66 |
| 10 - 49 | $25.911 |
| 50 - 99 | $25.161 |
| 100 - 499 | $24.598 |
| 500 - 999 | $24.223 |
| 1,000 - 1,999 | $24.148 |
| 2,000 - 3,999 | $24.092 |
| 4,000 - | $24.064 |



