1255AY-330M=P3
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DG6045C |
| Type | Wirewound |
| Current - Saturation (Isat) | 1.7A |
| Inductance | 33 µH |
| DC Resistance (DCR) | 174 mOhms |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Size / Dimension | 6.0x6.0mm |
| Height - Seated (Max) | 0.177" (4.50mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,500
MOQ:1,500
SPQ:1,500
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,500 - 14,999 | $0.121 |
| 15,000 - 74,999 | $0.119 |
| 75,000 - 149,999 | $0.118 |
| 150,000 - 749,999 | $0.118 |
| 750,000 - 1,499,999 | $0.118 |
| 1,500,000 - | $0.118 |
| - | - |
| - | - |



