1217AS-H-1R5N=P3
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DEM8045C |
| Type | Wirewound |
| Current - Saturation (Isat) | 11.2A |
| Inductance | 1.5 µH |
| DC Resistance (DCR) | 7.6 mOhms |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±30% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Size / Dimension | 8.0x8.0mm |
| Height - Seated (Max) | 0.177" (4.50mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 2,000
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $0.256 |
| 10,000 - 49,999 | $0.251 |
| 50,000 - 99,999 | $0.251 |
| 100,000 - | $0.251 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



