IHLP3232DZER100M11
VISHAY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-3232DZ-11 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 5.4A |
| Current - Saturation (Isat) | 6.4A |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 12MHz |
| DC Resistance (DCR) | 51.8mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.322"L x 0.322"W(8.18mm x 8.18mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.157" (4.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 2,000
MOQ:500
SPQ:500
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 1,999 | $0.485 |
| 2,000 - 3,999 | $0.456 |
| 4,000 - 9,999 | $0.443 |
| 10,000 - | $0.432 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



